House w Porcie Łódź

Blisko 500 mkw. powierzchni zajął w Porcie Łódź nowy sklep marki House. Należący do odzieżowej Grupy LPP - House uzupełnił szeroką ofertę modową łódzkiego Centrum. 

Sklep swoje kolekcje kieruje do młodych ludzi, lubiących miejski styl. W Polsce działa obecnie ponad 200 salonów stacjonarnych House oraz sklep internetowy. Port Łódź należący do IKEA Centres w swojej ofercie posiada obecnie wszystkie marki należące do LPP – poza House są to Reserved, Cropp, Mohito i Sinsay.

IKEA Centres to spółka należąca do Grupy IKEA. Jest deweloperem i zarządcą obiektów handlowych, które odpowiadają na potrzeby szerokiego grona odbiorców, a ich istotną część stanowi sklep IKEA. Spółka IKEA Centres, obecna w Chinach, Europie (włączając w to kraje nordyckie) oraz Rosji, posiada i zarządza 58 centrami handlowymi i czterema parkami handlowymi zlokalizowanymi w 14 krajach. Łączna powierzchnia najmu tych obiektów wynosi 3,2 miliona mkw., a rocznie odwiedza je około 400 milionów osób. Centra handlowe należące do spółki działają pod różnymi markami np. MEGA w Rosji czy LIVAT w Chinach. IKEA Centres Poland zarządza sześcioma obiektami handlowymi znajdującymi się w Gdańsku, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach oraz Warszawie. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.