Homla w Silesia City Center

Homla dołączyła do grona najemców w kategorii „wnętrza” w Silesia City Center. Sklep posiada niemal 400 mkw. nowoczesnej powierzchni z asortymentem home decor o wyjątkowym designie oraz atrakcyjnej cenie. Homla w SCC jest największym salonem marki w Katowicach.

Produkty Homla cechuje wyjątkowe wzornictwo, łączące prostotę z funkcjonalnością i codziennym komfortem użytkowania. Salon w największym centrum handlowym na Śląsku został zaprojektowany w taki sposób, aby klienci mogli swobodnie wybierać z szerokiej grupy asortymentu. Marka oferuje wyposażenie do salonu, sypialni, kuchni, łazienki oraz tysiące dekoracji i prezentów na każdą okazję w atrakcyjnej cenie. Subtelne dodatki do wnętrz, meble, a także ceramika - to wszystko można znaleźć w nowym salonie Homla w Katowicach.

Homla rozpoczęła swoją działalność w 2016 roku i posiada obecnie 28 sklepów firmowych na terenie całej Polski. Sieć powstała z potrzeby przyjemności, kobiecego uśmiechu oraz magii codzienności. Produkty oferowane przez markę zostały stworzone po to, by życie klientów było prostsze, bardziej wygodne i piękne.

Największy salon Homla na Śląsku zlokalizowany jest w Silesia City Center, przy Alei Będzińskiej, na poziomie 0.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.