Galeria Pomorska na sportowo

Galeria Pomorska po rozbudowie

W bydgoskim centrum handlowo-rozrywkowym swoje sklepy otworzą Martes Sport, 4F i Kornecki.

Sklep o powierzchni 640 mkw. z odzieżą i akcesoriami sportowymi otworzy Martes Sport. Do grona najemców Galerii Pomorskiej dołączy również 4F - marka mająca w swojej ofercie odzież, akcesoria i sprzęt sportowy. 4F zajmie 114 mkw. Na terenie Galerii otworzy się również sklep z obuwiem damskim i dziecięcym marki Kornecki. 

Galeria Pomorska, otwarta w 2003 r., przechodzi obecnie przez proces gruntownej modernizacji. Niedługo rozpoczną się prace związane z rozbudową, w wyniku której powierzchnia najmu zwiększy się o dodatkowe 10 tys. mkw. Ponadto, właściciel – firma Resolution Property – stworzy wielopoziomowy parking.

Pierwszy etap prac obejmujący przebudowę parkingu oraz nowego wejścia przy północno – zachodniej części galerii już się rozpoczął. Powierzchnia handlowa w nowo planowanej części galerii jest już wynajęta w 40 proc. grupie LPP (Reserved, House, Cropp, Sinsay, Home & You) oraz markom z grupy Inditex – Bershka, Stradivarius. Otwarcie nowej części obiektu planowane jest na I kw. 2015 r. Za proces rekomercjalizacji Galerii Pomorskiej odpowiada zespół Jones Lang LaSalle.

Obecnie w Galerii Pomorskiej działa ok. 100 sklepów międzynarodowych i polskich marek, takich jak: H&M, Mohito, Reserved, KappAhl, Carry, CUBUS, Empik, Smyk, Orsay czy PROMOD, a także hipermarket Carrefour oraz sklep Euro RTV/AGD. Galeria  może się również pochwalić rozwiniętą ofertą usługową, gastronomiczną oraz rozrywkową – w zeszłym roku w obiekcie powstało najnowocześniejsze w mieście, 7 – salowe kino Helios.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.