Galeria Bronowice w Krakowie z trzema nowymi najemcami

Pepco w Galerii Bronowice

Koniec wakacji przyniósł sporo nowości w gronie najemców Galerii Bronowice. Kategorię związaną z modą wzbogacił salon odzieżowy Varma, a sektor turystyczny poszerzył się o Biuro Podróży TUI. Coś dla domu i rodziny można z kolei znaleźć w salonie Pepco. Nowe sklepy to prawie 1 000 mkw. szerszej oferty dla klientów krakowskiego centrum handlowego.

Jednym z nich jest salon Varma, który zajął powierzchnię 452 mkw. na poziomie +1 Galerii. W ofercie sklepu znaleźć można odzież, obuwie i galanterię w przystępnych cenach.

Kolejne otwarcie należało do Biura PodróżyTUI, które od wielu lat specjalizuje się w organizowaniu wakacji i innych wyjazdów. Lokal o powierzchni 68 mkw. znajduje się na poziomie 0.

Z końcem sierpnia w Galerii Bronowice otwarty został również salon europejskiej sieci dyskontów Pepco. Marka znana jest z szerokiej oferty produktów – od odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej, przez tekstylia, naczynia i zabawki, po artykuły sezonowe oraz dekoracje domowe. Sklep, zajmujący powierzchnię 445 mkw., działa od 30 sierpnia na poziomie +1 Galerii.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.