Ferio Konin poszerza ofertę

Salon Young Reporter w CH Ferio

Nowa restauracja Olimp oraz dwa nowe sklepy odzieżowe marek Solar i Reporter Young, zostały otwarte w Centrum Handlowym Ferio w Starym Mieście koło Konina. Choć rozbudowa Centrum zakończyła się blisko dwa miesiące temu, Ferio nieustannie się rozwija.

W połowie maja oferta gastronomiczna Centrum Handlowego Ferio poszerzyła się o nową restaurację - do grona najemców food courtu dołączył Olimp - sieć oferująca posiłki w samoobsługowym systemie sprzedaży. Olimp, który zajmuje powierzchnię 73 mkw., jest już trzecim po Cukierni Sowa (110 mkw.) i greckiej restauracji Greco (57 mkw.), lokalem otwartym w odnowionej strefie gastronomicznej CH Ferio oddanej do użytku klientów na początku marca br.

- Nowa, jasna i przestrzenna aranżacja oraz nowoczesny wystrój strefy restauracyjnej Ferio przyciągają uwagę naszych klientów. Obserwujemy znaczny wzrost odwiedzalności tej części Centrum i bardzo pochlebne głosy na temat zróżnicowanej oferty samych restauracji. W wyniku modernizacji powiększyła się także liczba miejsc siedzących w obrębie foodcourtu, co również wpływa na komfort korzystania z oferty gastronomicznej naszego Centrum - mówi Katarzyna Tondel-Jędrzejczak, Asset Manager Ferio z ramienia Balmain Asset Management.

Na przełomie kwietnia i maja swoje salony w Ferio otworzyły również dwie marki odzieżowe: Solar - nieobecny wcześniej w Centrum, oferujący odzież damską, który zajął powierzchnię 75 mkw., oraz wyremontowany, blisko 50-metrowy salon Reporter Young z modą dziecięcą i młodzieżową.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.