Empik najemcą w Galerii Zegrzyńskiej

Galeria Zegrzyńska

Kilka miesięcy temu Galeria Zegrzyńska rozpoczęła swoją działalność. Obiekt mieści się w Legionowie na pograniczu dzielnic: Piaski, Centrum i Bukowiec. Bezpośrednio przy ulicy Zegrzyńskiej 1D, tuż przy jednej z najruchliwszych dróg w województwie mazowieckim – drodze krajowej nr 61. Już wkrótce do grona najemców dołączy Papiernik by Empik.

Obiekt został oddany do użytku zgodnie  z planami inwestora w maju tego roku. Budowa galerii handlowej rozpoczęła się w pierwszym kwartale 2017 roku i trwała 15 miesięcy.

Inwestor systematycznie poszerza listę najemców galerii. Jedną z pierwszych firm, która uruchomiła swój punkt usługowy w budynku był fitness Zdrofit. Klub wyposażony został między innymi w salę do cross trainingu, strefę wolnych ciężarów oraz maszyn siłowych. Swoje delikatesy otworzył również JBB Bałdyga – jeden z największych producentów wędlin w Polsce. Odwiedzający galerię znajdą w niej niebawem: bank, piekarnio-cukiernię, punkt gastronomiczny oraz przychodnię lekarską LEG MEDICUS, oferującą badania USG, specjalistyczne porady, zabiegi w zakresie kosmetologii, medycyny estetycznej oraz osocza bogato płytkowego.

W najbliższym czasie do grona najemców Galerii Zegrzyńskiej dołączy Papiernik by Empik. To zupełnie nowy koncept znanej głównie ze sprzedaży książek i płyt sieci sklepów. Od momentu uruchomienia pierwszego punktu na warszawskim Ursynowie, sieć dynamicznie się rozrasta, obejmując swoim zasięgiem kolejne lokalizacje. W przyjaznych, kameralnych wnętrzach Galerii Zegrzyńskiej na klientów Papiernik by Empik czekać będzie szeroki wybór artykułów szkolnych, papierniczych, biurowych a także zabawki, wybrane nowości książkowe i sekcja książki dziecięcej. Sklep oferuje wszystko, co jest potrzebne do tworzenia – produkty kreatywne zarówno dla dzieci, początkujących plastyków, jak i pół-profesjonalistów.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.