Distance w Galerii Amber

W należącej do EPP Galerii Amber w Kaliszu otwarto butik Distance. W salonie marki, która powstała z pasji do obuwia sportowego, klienci znajdą najmodniejsze i unikatowe modele sneakersów. Butik Distance znajduje się na poziomie +1 i zajmuje powierzchnię 72 mkw.

Distance to sieć z ofertą obuwia sportowego globalnych marek. W jej salonach klienci znajdą najmodniejsze, kultowe oraz limitowanie modele butów sportowych. Sieć dynamicznie się rozwija, między innymi dlatego, że wokół legendarnych i kultowych wydań sneakersów, zbudowano całą kulturę, która zrzesza ze sobą ludzi z całego świata. Marka trafia przede wszystkim do pasjonatów i entuzjastów sneakersów, którzy o swoich ulubionych modelach wiedzą niemal wszystko.

Dla wielu osób sneakersy są ważnym elementem stylizacji i sposobem na wyróżnienie się z tłumu. Dlatego długo polują na wybrane modele i szukają butów od najlepszych marek. Teraz znajdą je u nas, w nowym salonie Distance – mówi Monika Gryczka, dyrektor Galerii Amber w Kaliszu.

Należąca do EPP Galeria Amber w Kaliszu oferuje  34 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni handlowo-usługowej, na której znajduje się 118 sklepów, punkty usługowe oraz rozbudowana strefa gastronomiczna i rozrywkowa. W Galerii Amber funkcjonuje komfortowe i nowoczesne Kino Helios, największy klub fitness w Kaliszu – Fabryka Formy oraz nowoczesna sala zabaw dla dzieci Jupi Park. Centrum handlowe położone w pobliżu dworca kolejowego w Kaliszu jest świetnie skomunikowane z resztą miasta i jego okolicami.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.