Bobby Burger w poznańskiej Avenidzie

Do grona najemców Avenidy Poznań dołączyła największa polska sieć burgerowni. Lokal Bobby Burger w poznańskim centrum handlowym zajął powierzchnię 122,6 mkw.

Avenida to jeden z największych obiektów handlowych w województwie wielkopolskim. Strategiczne położenie w bezpośrednim sąsiedztwie z dworcem kolejowym to ogromny atut naszego Centrum. Wierzymy, że otwarcie burgerowni Bobby Burger zostanie docenione przez naszych klientów, tym bardziej że w jej wnętrzu pojawił się mural autorstwa poznańskiej artystkimówi Katarzyna Korpak, dyrektor Avenidy Poznań.

Wystrój wszystkich lokali Bobby Burger jest utrzymany według spójnej koncepcji marki, jednak sieć w konceptach gastronomicznych bardzo często uwzględnia lokalne akcenty. Podobnie jest w nowo otwartej burgerowni w Avenidzie, gdzie na ścianie można zobaczyć mural o powierzchni 16 mkw. Jego projekt, jak i sam mural został wykonany przez poznańską artystkę Alicję Białą, której prace zdobią ściany nie tylko w Polsce, ale również w Portugali, Meksyku czy USA.

Marka Bobby Burger rozpoczęła działalność w 2012 roku. Do tej pory w Polsce otworzyła 38 lokali pod swoim szyldem.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.