Arkadia: nowe marki w warszawskiej galerii

American Eagle Outfitters (AEO), 4F, Mennica Polska, Marc O’Polo, Aryton – to nowe brandy, które w najbliższym czasie otworzą lub niedawno otworzyły swoje salony w warszawskiej Arkadii. Lokal „Druga Strona Medalu” będzie pierwszym sklepem Mennicy Polskiej w centrum handlowym, natomiast AEO otworzy tu swój pierwszy salon w Europie.

Sklep AEO w warszawskiej Arkadii zostanie otwarty 16 sierpnia zajmie 739 mkw. na I piętrze. Natomiast już 21 lipca oferta centrum poszerzy się o polską markę 4F. Lokal o powierzchni 152 mkw. ulokowany będzie na parterze.

19 lipca na pierwszym piętrze obiektu otwarty został pierwszy lokal Mennicy Polskiej w centrum handlowym funkcjonujący pod nazwą „Druga strona medalu”. Na powierzchni 27 mkw. kolekcjonerzy znajdą m.in. polskie i zagraniczne monety obiegowe oraz kolekcjonerskie, a także złoto inwestycyjne w sztabkach.

1 września oferta odzieżowa Arkadii wzbogaci się o salon Marc O'Polo (244 mkw.). W ostatnim czasie w Arkadii otwarty został salon z odzieżą damską marki Aryton. Zapraszamy tam wszystkie panie ceniące klasykę oraz najwyższą jakość materiałów. Butik o powierzchni 108,5 mkw. znajduje się na poziomie 1.

Niedawno nastąpiło również powtórne otwarcie salonu włoskiej kultowej marki Benetton. W salonie o powierzchni 225 mkw. znajduje się bogata oferta odzieży i dodatków.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.