4F przedłuża umowę najmu w Galerii Niwa

Spółka OTCF, do której należy marka 4F, przedłużyła umowę najmu i zdecydowała się na powiększenie salonu w Galerii Niwa w Oświęcimiu.

Staramy się odpowiadać na potrzeby klientów i oferować im coraz lepsze rozwiązania zarówno na poziomie produktu jak i wyglądu sklepu. Salon 4F w Galerii Niwa został powiększony ze 112 m2 do 236 m2. Dodatkowa przestrzeń stwarza możliwość zaoferowania klientom większej ilości asortymentu. Mamy nadzieję, że dzięki licznym zmianom na poziomie wystroju, zakupy w 4F staną się jeszcze przyjemniejsze” – mówi Małgorzata Gabryś, Dyrektor ds. Inwestycji i Rozwoju, OTCF.

Oprócz sprzedaży detalicznej, marka 4F jest obecna w 36 krajach poprzez rozwiniętą sieć sprzedaży hurtowej, a jej produkty są dostępne w ponad 300 sklepach multibrandowych.

W Galerii Niwa klienci mają do wyboru ponad 50 sklepów różnych marek, m.in. H&M, CCC, Orsay, Reserved, House, restauracje takie jak KFC czy Hammurabi oraz 4-salowe kino Planet Cinema. Na przestrzeni ostatnich miesięcy ofertę galerii poszerzyły takie marki jak: Gatta, Quiosque i Sizeer.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.