Sonoco zostaje w Tulipan Park Stryków

Tulipan Park Stryków

Segro, deweloper i zarządca nowoczesnej powierzchni biznesowej w Europie, przedłużył umowę najmu powierzchni magazynowej z firmą Sonoco w Polsce. Kontrakt obejmujący łącznie 23 700 mkw. powierzchni w Tulipan Park Stryków podpisano z końcem sierpnia.

Sonoco Products Company, amerykański, globalny dostawca różnorodnych opakowań konsumenckich, produktów przemysłowych i opakowań ochronnych, do Tulipan Park Stryków wprowadził się w 2008 r. Firma zajmuje powierzchnię dostosowaną do jej indywidualnych wymagań, obejmującą 21 600 mkw. magazynu przeznaczonego na kompletację oraz 2 100 mkw. biur. W sierpniu tego roku firma zdecydowała się pozostać w Tulipan Park Stryków i nadal prowadzić stąd działalność dystrybucyjno-logistyczną.

Park jest największym centrum logistycznym Segro w Europie Centralnej. Docelowo obiekt zaoferuje 400 000 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej, produkcyjnej i biurowej, z czego zrealizowano już ponad 180 000 mkw. Tulipan Park Stryków, położony jest także częściowo na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, zapewniając liczne korzyści dla przedsiębiorców.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.