Segro oddało nowy magazyn pod Warszawą

W czerwcu pozwolenie na użytkowanie otrzymał nowy budynek na terenie Segro Business Park Warszawa, Ożarów. Obiekt o powierzchni ok. 9300 mkw. w momencie rozpoczęcia budowy w listopadzie ubiegłego roku był w 90 proc. zabezpieczony umowami najmu. Obecnie do kompleksu wprowadzają się już pierwsi najemcy.

Budowa magazynu rozpoczęła się w listopadzie 2014 roku, a jej ukończenie nastąpiło zgodnie z planem w ciągu 6 miesięcy. Kompleks oferuje najemcom moduły small business unit zaczynające się od ok. 600 mkw. oraz większe, będące wielokrotnością podstawowej jednostki. Głównym wykonawcą obiektu była firma Depenbrock Polska.

Pierwszy moduł został już przekazany firmie Eden Europe, która jest europejskim producentem regałów sklepowych. Pierwszy najemca zajmie powierzchnię 800 mkw. Kolejnym najemcą, który wprowadzi się do kompleksu w Ożarowie jest firma Meble VOX, która zajmie powierzchnię 1 300 mkw.

SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów docelowo może zaoferować najemcą do 82 tys. mkw. powierzchni przeznaczonej na działalność logistyczną oraz lekką produkcję. Inwestycja zlokalizowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A2 (Warszawa – Poznań – Berlin), 16 km. od centrum Warszawy.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.