SEGRO z nowym BTS

Firma SEGRO, właściciel, zarządca i deweloper powierzchni magazynowych i produkcyjnych, zrealizowała projekt deweloperski dla Laboratorium Kosmetycznego Joanna. Budynek o powierzchni prawie 7 000 mkw. zaprojektowano w formule BTS, zgodnie z potrzebami klienta oraz specyfiką branży kosmetycznej. W nowym obiekcie przechowywane są surowce potrzebne do produkcji kosmetyków oraz gotowe wyroby. W transakcji pośredniczyła firma doradcza Jartom Real Estate.

Laboratorium Kosmetyczne Joanna to polska firma o 35-letniej historii. W jej ofercie znajduje się obecnie ponad 500 produktów do pielęgnacji włosów i ciała. Dynamiczny rozwój sprawił, iż rozbudowane zostały hale produkcyjne firmy, a co za tym idzie, zwiększyło się zapotrzebowanie na powierzchnie magazynowe. W efekcie powstał dedykowany budynek na terenie SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów.

SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów zlokalizowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A2 (Warszawa – Poznań – Berlin), zaledwie 16 kilometrów od centrum Warszawy. Inwestycja może docelowo zaoferować do 86 000 mkw. powierzchni przeznaczonej na działalność logistyczną oraz lekką produkcję. Jest to jeden z czterech parków SEGRO w rejonie aglomeracji warszawskiej, obok SEGRO Business Park Warsaw, Żerań; SEGRO Logistics Park Warsaw, Nadarzyn oraz SEGRO Logistics Park Warsaw, Pruszków.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.