SEGRO rozbudowuje park w Nadarzynie

Dzięki możliwości rozbudowy istniejącego budynku o prawie 15 000 mkw., w podwarszawskim parku SEGRO pojawił się nowy klient – firma Sanpol, która na 8 300 mkw. powierzchni otworzyła centrum logistyczne. Pozostała część budynku powstała na zasadach spekulacyjnych.

Firma Sanpol jest jednym z wiodących dystrybutorów z branży systemów grzewczych, instalacyjnych, sanitarnych oraz wyposażenia łazienek. W wyniku współpracy z firmą SEGRO, na terenie parku logistycznego w Nadarzynie powstało centrum logistyczne Sanpol obsługujące regiony Białegostoku, Kielc, Lublina, Radomia, Suwałk, Siedlec, Tarnobrzegu oraz Górny Śląsk i Małopolskę. 217 mkw. z wynajętych 8 300 mkw. zostało przeznaczonych na powierzchnię biurową. Sanpol rozpocznie operacje w nowym obiekcie w styczniu 2017 r.

„Główny czynnik, który zdecydował o wyborze SEGRO Logistics Park Warsaw, Nadarzyn to lokalizacja obiektu przy trasie S8, niedaleko pozostałych ważnych węzłów komunikacyjnych. Nie bez znaczenia była też renoma firmy SEGRO, którą postrzegamy, jako godnego zaufania partnera. Potencjał parku logistycznego w Nadarzynie daje nam nie tylko możliwości zwiększenia wynajmowanych powierzchni, ale, co najważniejsze, pozwoli nam zoptymalizować procesy logistyczne i obsłużyć rosnący wolumen zamówień. Dzięki nowemu centrum logistycznemu możemy także kontynuować rozwój naszego systemu WMS, wzbogacając go o pełne zarządzanie miejscami składowania oraz o algorytmy inicjujące zmianę ułożenia towarów według cyklicznie uaktualnianej analizy ABC” – zaznacza Paweł Kokot, Dyrektor Centrum Logistycznego firmy Sanpol.

SEGRO Logistics Park Warsaw, Nadarzyn to centrum logistyczne o powierzchni ponad 90 000 mkw., znajdujące się zaledwie pięć kilometrów od administracyjnych granic stolicy. Jednym z głównych atutów parku jest bliskość dróg krajowych: numer 8 prowadzącej do Wrocławia oraz numer 7 łączącej Warszawę z Krakowem, a także połączenia z autostradą A2. Park cechuje duża elastyczność w ramach oferowanej powierzchni, dostępnej również w formule BTS. Docelowo powierzchnia parku, w zależności od potrzeb klientów, może być zwiększona nawet do ponad 120 000 mkw. Obszerne pole manewrowe oraz parking dla samochodów ciężarowych i osobowych to przykłady licznych udogodnień SEGRO Logistics Park Warsaw, Nadarzyn. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.