Rhenus Logistics na dłużej z Panattoni

Panattoni Park Wrocław I

Panattoni Europe i Rhenus Logistics S.A. przedłużyli umowę najmu w Panattoni Park Wrocław I. Wraz z nowo wynajętą powierzchnią, najemca zajmie łącznie ok. 4,5 tys. mkw.

Rhenus Logistics S.A., część międzynarodowego koncernu specjalizującego się w usługach logistycznych i spedycyjnych na całym świecie, przedłużyła umowę najmu w Panattoni Park Wrocław I. Dotychczas zajmowana przez najemcę powierzchnia - ok. 3,9 tys. mkw., została zwiększona o dodatkowe 600 mkw.

Rhenus Logistics S.A., specjalizuje się w koordynowaniu działalności związanej z przeładunkiem, przewozem, składowaniem, dystrybucją np. kontenerów węgla i minerałów luzem, wyrobów stalowych, ładunków ciężkich i ponadgabarytowych (project cargo) oraz frachtowaniem statków morskich i barek rzecznych jak również organizację transportu drogowego i kolejowego. 

Panattoni Park Wrocław I składa się z trzech budynków o łącznej powierzchni 84 tys. mkw. i jest zlokalizowany w Bielanach Wrocławskich, 10 km na południowy zachód od Wrocławia, bezpośrednio przy autostradzie A4 (Berlin-Kraków), drodze ekspresowej E67 oraz drodze krajowej nr 35, łączącej Wrocław z Pragą. Na życzenie jednego z klientów powstało największe biuro przymagazynowe w dotychczasowym portfolio dewelopera, które jest niezależnym budynkiem biurowym. Biuro o szklanej fasadzie, a tym samym o bardzo reprezentacyjnym wyglądzie, jest miejscem pracy dla ok. 200 pracowników.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.