Prologis Park Budapest-Sziget pierwszym obiektem dystrybucyjnym na Węgrzech z certyfikatem „BREEAM In-Use”

Prologis Park Budapest-Sziget

Prologis, Inc., globalny właściciel, zarządca i deweloper obiektów dystrybucyjnych, poinformował dziś, że Prologis Park Budapest-Sziget DC1 z powodzeniem przeszedł audyt „BREEAM In-Use” i uzyskał certyfikat z oceną „bardzo dobrą”. Budynek o powierzchni 10 755 metrów kwadratowych to pierwszy obiekt dystrybucyjny na Węgrzech, któremu przyznano taki certyfikat.

Prologis Park Budapest-Sziget to siedem budynków o łącznej powierzchni magazynowej ponad 120 000 metrów kwadratowych, z perspektywą rozbudowy o  kolejne 50 000 metrów kwadratowych. Park sąsiaduje z autostradą M0, zapewniającą szybki i sprawny dostęp do lotniska oraz węgierskiej sieci autostrad.

Portfolio Prologis na Węgrzech to pięć parków dystrybucyjnych w rejonie Budapesztu (Gyál, Harbor Park, Százhalombatta, Szigetszentmiklós, Budaörs) i jeden w Hegyeshalom, o łącznej powierzchni magazynowej ponad 495 000 metrów kwadratowych. Prologis jest wiodącym dostawcą obiektów dystrybucyjnych w Europie Środkowo – Wschodniej i dysponuje magazynami o łącznej powierzchni 3,5 milionów metrów kwadratowych w 38 parkach dystrybucyjnych (stan na 31 marca 2012 roku).

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.