Prologis Buduje BTS Dla Fiege Na Węgrzech

Firma Prologis, Inc. poinformowała o rozpoczęciu budowy obiektu typu build-to-suit o powierzchni 8 000 mkw. (DC2) w Prologis Park Hegyeshalom dla Fiege, jednego z czołowych dostawców usług logistycznych w Europie.

Firma przedłużyła również umowę najmu 11 400 metrów kwadratowych w budynku 1 w tym samym parku. Obecnie Fiege wynajmuje już 126 000 metrów kwadratowych w pięciu parkach Prologis w Europie. Nowobudowany obiekt, o powierzchni 8 000 metrów kwadratowych, jest już drugim budynkiem, na terenie tego w pełni wynajętego parku logistycznego.

"Fiege specjalizuje się w kompleksowym zarządzaniu zintegrowanym łańcuchem dostaw dla firm z wielu różnych branż, otwierając przed nimi nowe możliwości biznesowe. Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowego funkcjonowania naszego magazynu na terenie Prologis Park Hegyeshalom. Rozwój naszego biznesu skłonił nas do przedłużenia umowy najmu i wynajęcia kolejnego budynku, który spełni specyficzne wymagania wynikające z naszej codziennej działalności. Na decyzję znaczący wpływ miały także profesjonalizm zespołu obsługującego kontrakt oraz elastyczne podejście Prologis.  ” – powiedział Gergely Hepp, dyrektor zarządzający Fiege.

Obecnie Prologis Park Hegyeshalom składa się z jednego budynku o powierzchni 24 100 mkw., w całości wynajętego firmom Fiege i SMR. Park może zostać rozbudowany o kolejne 112 000 mkw. Jest zlokalizowany w zachodniej części Węgier, pomiędzy Wiedniem, Bratysławą oraz Győr i dzięki autostradom M1 i M15 zapewnia doskonałe połączenie pomiędzy tymi miastami.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.