Panattoni rozpoczyna budowę 80 500 mkw. powierzchni magazynowej

Panattoni Park Wrocław II

Panattoni Europe informuje o rozpoczęciu budowy pięciu budynków w czterech różnych lokalizacjach w Polsce, które łącznie zajmą powierzchnię 80 500 mkw. Deweloper swoje projekty zrealizuje w okolicach Wrocławia, Łodzi, Mysłowic i Tarnobrzegu.

W regionie Wrocławia ruszyły prace budowlane w ramach Panattoni Park Wrocław II w Nowej Wsi Wrocławskiej, gdzie ma powstać drugi budynek parku o powierzchni 10 000 mkw. Nowymi klientami są: Frohe Sp. z o.o.- producent szerokiej gamy akcesoriów wykonywanych z tworzyw sztucznych, który zajmie 3 500 m² oraz V.M.A. NV, specjalizująca się w produkcji z branży elektrotechnicznej, która wynajęła 2 830 mkw. w powstającym obiekcie.

Ogromny plac budowy znajduje się na terenie Panattoni Park Łódź East , gdzie jednocześnie realizowane są dwa budynki - jeden o powierzchni 12 000 mkw. dla dystrybutora produktów RTV, AGD i multimediów oraz drugi o powierzchni 14 000 mkw., będący kontynuacją istniejącego budynku.

W Panattoni Park Mysłowice startuje budowa 9 500 mkw. powierzchni przemysłowej. Jest ona dedykowana globalnemu liderowi branży hydraulicznej. Firma jest już klientem tego parku i przeniesie się nowo realizowanego budynku. 

W Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej EURO-PARK WISŁOSAN powstanie inwestycja BTS o charakterze produkcyjnym. Obiekt o powierzchni 35 000 mkw.  dedykowany jest firmie Nippon Sheet Glass Co. - jednemu z największych producentów szyb samochodowych.

Dodatkowo, Panattoni Europe jest w trakcie realizacji dwóch inwestycji BTS, o charakterze produkcyjnym. Pierwsza, dedykowana RECARO Aircraft Seating Polska Sp. z o.o., zlokalizowana jest w Świebodzinie i będzie liczyć 10 700 mkw. Druga to obiekt produkcyjny dla firmy Delphi, zlokalizowany w podwarszawskim Błoniu, o łącznej powierzchni 22 000 m² powierzchni. To oznacza, że w najbliższym czasie, deweloper będzie budował ponad 113 000 mkw. powierzchni przemysłowej.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.