Nowy najemca w kompleksie SEGRO Business Park Warsaw, Żerań

SEGRO Business Park Warsaw, Żerań

Z początkiem maja firma DF Express przeniosła swój dotychczasowy magazyn wraz z częścią biurową na teren parku SEGRO w Żeraniu. Nowa siedziba o powierzchni 900 mkw. jest dostosowana do potrzeb spółki. Najemcę reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.

Firma DF Express Sp. z o.o. jest importerem i dystrybutorem części zamiennych do wszelkiego rodzaju zastosowań w pojazdach i maszynach koncernu IVECO (pojazdy ciężarowe i specjalistyczne, maszyny robocze, kombajny rolnicze, urządzenia przemysłowe, itp.) oraz w wybranych segmentach zastosowań z gamy Fiat Professional (pojazdy użytkowe grupy FIAT).

Na terenie SEGRO Business Park Warsaw, Żerań najemca zajmuje 900 mkw., z czego 800 mkw. przeznaczono na magazyn, a 100 mkw. na pomieszczenia biurowo-socjalne. Wynajmowany obiekt jest zaadoptowany do potrzeb i wygody operacji spółki DF Express.

SEGRO Business Park Warsaw, Żerań to obiekt magazynowy w standardzie klasy A. Kompleks zlokalizowany jest w pobliżu Trasy Toruńskiej, wchodzącej w skład północnej obwodnicy Warszawy, co zapewnia możliwość prowadzenia efektywnej działalności w ramach logistyki na terenie całej aglomeracji miejskiej. Park znajduje się również w pobliżu autostrady A2, zapewniającej dogodne połączenia na terenie całego kraju.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.