Nowy najemca BTS w Parku MLP Pruszków I

MLP Group, deweloper powierzchni magazynowo-produkcyjnych, wynajął firmie Kuehne + Nagel Sp. z o.o. blisko 7 600 mkw powierzchni w parku produkcyjno-magazynowym MLP Pruszków I.

Powierzchnia będzie wykorzystywana do celów magazynowych i przeładunku. Posiada 12 doków przeładunkowych oraz nowoczesną infrastrukturę biurową. Ponadto, terminal jest wyposażony w najnowsze systemy obserwacji CCTV.

Dostosowanie powierzchni do potrzeb najemcy oraz przekazanie tej powierzchni zostało podzielone na dwa etapy. W pierwszym etapie, już zrealizowanym, MLP Group przekazało klientowi ponad 3 840 mkw. powierzchni, która zostanie przeznaczona nie tylko na cele magazynowe, ale również biurowe i socjalne. Pozostała część powierzchni, blisko 3 760 mkw., zostanie przekazana w ciągu kilku najbliższych miesięcy.

Firma Kuehne + Nagel została założona w Niemczech w 1890 roku przez Augusta Kuehne i Friedricha Nagela. Obecnie posiada ponad 900 oddziałów w 100 krajach na świecie. W Polsce Kuehne + Nagel działa od 1992 roku oferując pełen zakres usług logistycznych i dedykowanych rozwiązań łańcucha dostaw dla przemysłu, takich jak FMCG, handel detaliczny, farmacja i elektronika.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.