Koncern Reckitt Benckiser przedłuży kontrakt z firmą logistyczną Fiege

Firma Reckitt Benckiser zakończyła proces przetargowy na obsługę magazynową i dystrybucyjną. Podjęła decyzję o przedłużeniu kontraktu dotyczącego świadczenia usług logistycznych prowadzonych dla produktów chemii gospodarczej z dotychczasowym partnerem - firmą Fiege.

Współpraca pomiędzy obiema firmami trwa już od 2001 roku i dotyczy pełnego zakresu usług logistycznych w Centrum Dystrybucji w Nowym Dworze Mazowieckim.

Usługa realizowana przez Fiege obejmuje zarówno organizację odbiorów z linii produkcyjnych fabryki (przewozy wahadłowe), jak i składowanie, wszelkie operacje przygotowania palet mieszanych i jednorodnych, usługi dodatkowe oraz dystrybucję krajową - drobnicową i całopojazdową.

- W ramach realizowanej obecnie strategii logistycznej, Reckitt Benckiser zdecydował się kontynuować współpracę z Fiege w ramach obsługi magazynowo-dystrybucyjnej produktów chemii gospodarczej. Decyzja ta była podyktowana względami operacyjnymi i komercyjnymi i stanowi wyraz zaufania Reckitt Benckiser do Fiege co do jakości realizowanych zadań magazynowych i dystrybucyjnych - mówi Jarosław Klimkiewicz, Supply Services Director Poland&Baltics w Reckitt Benckiser.

Źródło: pr

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.