Investa stawia na rozwój w parku SEGRO w Strykowie

Spółka Investa, wiodący dystrybutor stali nierdzewnych i metali przemysłowych, przedłużyła współpracę z firmą SEGRO i na kolejnych kilka lat pozostanie w SEGRO Logistics Park Stryków. Nowa umowa zakłada powiększenie dotychczas wynajmowanej powierzchni magazynowej o dodatkowe 3 250 mkw.

Investa istnieje na polskim rynku od 1989 roku. Na przestrzeni lat, zaczynając od lokalnego dystrybutora, stali firma osiągnęła pozycję wiodącego przedstawiciela branży hutniczej, oferującego szeroki zakres usług i produktów. Na terenie SEGRO Logistics Park Stryków mieści się główne centrum dystrybucyjne spółki. Obiekt ma kluczowe znaczenie w kontekście realizacji zamówień i stanowi przestrzeń logistyczną do magazynowania oraz zarządzania asortymentem obejmującym m.in. blachy, pręty, profile, rury i armaturę.

Rozbudowa przestrzeni logistycznej do ponad 18 150 mkw. jest związana z dynamicznym rozwojem firmy, która aktywnie działa na polskim rynku od ponad 25 lat i jako jedna z pierwszych zdecydowała się na utworzenie swojej bazy magazynowej w Strykowie. W transakcji pośredniczyła agencja AXI IMMO.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.