Hines Polska: Nowy najemca w Distribution Park Będzin

Hines, międzynarodowa firma deweloperska i inwestycyjna podpisała umowę najmu powierzchni magazynowej w obiekcie logistycznym zlokalizowanym w Będzinie, przy ulicy Świerczewskiego 115. Nowym najemcą jest firma Bać-Pol S.A., która zdecydowała się na zajęcie 4.320 metrów kwadratowych przez okres 10 lat.

Firma Bać-Pol jest jednym z największych dystrybutorów w grupie produktów FMCG w Polsce. Najemca reprezentowany był przez firmę doradczą Colliers.

Jest to pierwsza umowa najmu podpisana przez Hines Polska, od momentu sfinalizowania transakcji zakupu portfolio zlokalizowanych w Polsce obiektów dystrybucyjnych Prologis, o powierzchni 220.000 metrów kwadratowych spółce Hines Global REIT Poland Logistics Holdings I LLC. Obiekty zlokalizowane są w Warszawie, we Wrocławiu, w Będzinie oraz w Sosnowcu. W imieniu Hines Global REIT, Hines Polska pełni funkcję zarządcy aktywów i zarządcy nieruchomości.

Realizując globalną strategię przyjętą przez Hines dla parków logistycznych, obiekty będą nosić nazwę „Distribution Parks” a każdy z osobna będzie identyfikowany poprzez lokalizację geograficzną (w Warszawie- Distribution Park Annopol oraz Distribution Park Okęcie, w Będzinie- Distribution Park Będzin, we Wrocławiu- Distribution Park Wrocław i analogicznie w Sosnowcu- Distribution Sark Sosnowiec).

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.