AIG/Lincoln: zakończenie I etapu dużej inwestycji w Warszawie jeszcze w tym roku

Diamond Business Park Ursus, Warszawa

Na terenach byłych Zakładów Przemysłu Ciągnikowego Ursus w Warszawie, powstaje Diamond Business Park Ursus – park biznesowy, w którym pracę może znaleźć nawet 1000 osób. Pierwsza część inwestycji realizowanej przez AIG/Lincoln Polska zostanie oddana do użytku już w tym roku.

W październiku tego roku AIG/Lincoln Polska planuje oddać do użytku pierwszy z dwóch budynków Diamond Business Park Ursus – kompleksu magazynowo-dystrybucyjno-biurowego, którego łączna powierzchnia najmu wyniesie docelowo ok. 50 tys. mkw. Ponad 9-hektarowy teren, na którym powstaje obiekt jest usytuowany na terenie byłych ZPC Ursus w Warszawie.

Park biznesowy w Ursusie jest szóstym projektem „Diamond Business Park”, wybudowanym przez AIG/Lincoln Polska. Działalność prowadzona w Diamond Business Park Gliwice, Łódź czy Piaseczno ma bardzo różnorodny charakter. Obejmuje m.in.: montaż urządzeń elektronicznych, składanie układów kierowniczych, metkowanie i pakowanie odzieży kompletację i realizację zamówień w handlu elektronicznym czy obsługę tzw. farm danych – serwerów służących do bezpiecznego przechowywania danych klientów banków, firm ubezpieczeniowych i instytucji finansowych.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.