Polska wciąż atrakcyjna dla inwestorów - komentarz

Pomimo coraz częstszych głosów, iż zbliża się druga fala kryzysu, która ma dotknąć również Polskę, nasz kraj jest wciąż bardzo atrakcyjnym rejonem dla inwestorów. Potwierdza to ruch na rynku.

- Firmy, które do tej pory wstrzymywały się z rozpoczęciem inwestycji, czekając na tzw. lepszy moment, ruszają z budowami. Dotyczy to przede wszystkim rynku nieruchomości komercyjnych – zarówno biurowych jak i centrów handlowych. Tę opinię potwierdzają uczestnicy ostatnich targów Real Expo 2011 w Monachium. Polska miała najwięcej stoisk wystawienniczych w porównaniu z innymi krajami Europy Środkowo-Wschodniej. Specjaliści z rynku real estate zgodnie twierdzili, że Polska to jeden z nielicznych krajów, w którym warto inwestować w sektorze budynków biurowych. Nasza gospodarka wciąż się rozwija, a to najlepsza rekomendacja dla deweloperów tłumaczy Andrzej Brochocki, wspólnik zarządzający Kancelarii Brochocki Nieruchomości

- Patrząc na Warszawę widzimy, że stolica jest jednym wielkim placem budowy. Dobrym przykładem jest bliska Wola, na której mają niebawem stanąć kolejne wieżowce oraz mniejsze budynki biurowe. To potwierdzenie na to, że rynek komercyjny jest wciąż nienasycony i ma duży potencjał – dodaje Andrzej Brochocki.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.