Eurocentrum Office Complex z precertyfikatem LEED Gold

Eurocentrum Office Complex, Warszawa.

Eurocentrum Office Complex, biurowiec klasy A+zlokalizowany w Alejach Jerozolimskich w Warszawie, jest o krok bliżej do uzyskania prestiżowego certyfikatu LEED CS 2009 na poziomie Gold. Budynek otrzymał już precertyfikację w systemie. Będzie to największy w Polsce certyfikowany biurowiec. Inwestorem projektu jest Grupa Capital Park

EurocentrumOffice Complex to piętnastokondygnacyjny biurowiec o całkowitej powierzchni najmu około 70 000 mkw., oferujący wysokiej klasy powierzchnie biurowe, pasaż handlowo-usługowy oraz wewnętrzne patia z zielonymi ogrodami. Walorem obiektu jest możliwość elastycznej i funkcjonalnej aranżacji powierzchni biurowych w zależności od potrzeb najemców. Projektowane zielone atria budynku tworzyć będą naturalny, przyjazny mikroklimat. Autorem projektu Eurocentrum jest pracownia PRC Architekci.

Eurocentrum OfficeComplex otrzymał precertyfikat LEED, co oznacza, że budynek z sukcesem przeszedł wielokryterialny i drobiazgowy system oceny zastosowanych rozwiązań,efektywnego funkcjonowania technologii i  instalacji, komfortu użytkowników, jak również jego wpływu na środowisko.

Pełny certyfikat zostanie przyznany po zakończeniu prac, wykonaniu wszystkich odbiorów oraz odpowiedniej regulacji systemów instalacyjnych zgodnie z wymaganiami certyfikacji LEED. Tym samym Eurocentrum zostanie włączony do ekskluzywnego grona ekologicznych obiektów biurowych, których w Polsce jest zaledwie kilka.

Agentem wiodącym, odpowiedzialnym za proces doboru najemców powierzchni biurowych w budynku Eurocentrum Office Complex, jest międzynarodowa firma doradcza na rynku nieruchomości Cushman & Wakefield.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.