Biurowiec Racławicka Point wynajęty w 100 procentach

Racławicka Point, Warszawa.

Grupa Capital Park podpisała ostatnią umowę najmu w nowo otwartym biurowcu Racławicka Point, tym samym poziom komercjalizacji osiągnął 100 procent. Najemcami budynku zlokalizowanego na rogu ulic Racławickiej i Wołoskiej w Warszawie zostali: Technicolor Polska, Norgips,Polit Elektronik, Rossmann oraz Domino’s Pizza.

 Racławicka Point to inwestycja spółki celowej Capital Park Racławicka Sp. z o.o. należącej do Grupy Capital Park.Kameralny,sześciokondygnacyjny biurowiec klasy A posiada 2 444 mkw. powierzchni najmu brutto.Powierzchnia biurowa zajmuje 1 997 mkw. Pozostałą przestrzeń na parterze przeznaczono na funkcje handlowo-usługowe niezależne od części biurowej. Biurowiec został już w pełni wynajęty.Firmy,które będą miały swoje siedziby w obiekcie to Technicolor Polska (1147 mkw.), Norgips (523 mkw.), Polit Elektronik (197 mkw.) oraz Domino’s Pizza (130 mkw.). W części usługowo-handlowej znajdują się lokale: Rossmann (271 mkw.) i Domino’s Pizza (79 mkw.).

Budynek Racławicka Point, zaprojektowany przez pracownię AGK Architekci, to prestiżowy obiekt w dogodnej lokalizacji. Inwestycja usytuowana jest przy jednym z kluczowych węzłów komunikacyjnych na Mokotowie, dzięki czemu oferuje dobry dojazd samochodem i komunikacją miejską. Budynek zapewnia łatwą aranżację powierzchni zgodnie z preferencjami najemców. Obiekt posiada również dwupoziomowy parking podziemny na 44 miejsc oraz 4 naziemne stanowiska postojowe.

W najbliższych latach w stolicy Grupa Capital Park zrealizuje kolejne, znacznie większe inwestycje biurowe: Eurocentrum Office Complex zlokalizowany w Al. Jerozolimskich oraz Royal Wilanów na rogu ulic Klimczaka i Przyczółkowej.

Grupa Capital Park aktywnie działa na polskim rynku nieruchomości od 2005 roku, inwestując wspólnie z międzynarodowym funduszem private equity Patron Capital Partners zarządzającym kapitałem w kwocie ponad 1,7 mld EUR.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.