Wilanów Office Park z kompletem najemców

BNP Paribas Real Estate Poland doprowadziło do podpisania kolejnych umów najmu w wilanowskim kompleksie. Dzięki działaniom agencji budynek BE FREE jest obecnie wynajęty w 100 proc., a budynek BE THE ONE w ponad 95 proc. 

Kolejne umowy najmu na prawie 4 tys mkw. podpisały dwie firmy. Pierwsza z nich - związana z branżą bezpieczeństwa i ochrony przeciwpożarowej - przeprowadzi się do Wilanów Office Park z mokotowskiego kompleksu Platinium już na początku 2018 roku. Drugim nowym najemcą biurowca BE THE ONE, będzie nowy operator biur serwisowanych i przestrzeni coworkingowych firma New Work, który już w listopadzie rozpoczął otworzył swoją pierwszą lokalizację w Polsce. 

Wilanów Office Park to kompleks biurowy składający się z trzech budynków: BE THE ONE (poprzednio B1) i BE FREE (wcześniej B3) oraz siedziby należącej do Asseco Poland SA. BNP Paribas Real Estate Poland odpwiadało za marketing i rekomercjalizację budynków BE THE ONE i BE FREE, które mają odpowiednio ok. 7 i 10 tys m kw. powierzchni biurowej oraz ponad 400 miejsc parkingowych.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.