Nowe biuro HRS w Dallas

Biuro HRS w Dallas

HRS, dostawca usług hotelowych dla klientów korporacyjnych, umacnia swoją obecność na rynku amerykańskim otwierając dwa nowe biura. Oprócz regionalnego biura w mieście Nowy Jork, spółka otworzyła lokal także w Dallas w Teksasie, a kolejny powstanie późnym latem w San Francisco.

Trzy lata po wejściu HRS na rynek północnoamerykański, Ameryka Północna stała się jednym z najważniejszych regionów wzrostu spółki. Dzięki koncepcji outsourcingu wszelkich procesów związanych z zakupem usług hotelowych, HRS’owi udało się przekonać wiodące spółki amerykańskie do wdrożenia tego modelu działania. Do klientów HRS zalicza się  obecnie ponad połowa z 20 największych globalnych korporacji (według wartości giełdowej). Świadczone usługi obejmują profesjonalne pozyskiwanie hoteli i negocjowanie  specjalnych stawek, audyty stawek oraz ich ładowanie, rezerwacje oraz elektroniczne rozliczenia za usługi hotelowe i konferencyjne.

Obszar metropolitalny Dallas - Fort Worth jest idealną lokalizacją dla HRS, umożliwiającą zwiększenie zasięgu działalności w Ameryce Północnej oraz szerzenie wiedzy na temat świadczonych przez HRS usług w obszarze podróży korporacyjnych. Właśnie tam swoją siedzibę ma Sabre, dostawca wiodącego w Ameryce globalnego systemu dystrybucji, z którym HRS współpracuje od 2004 roku. Hotele Hilton i Omni, wyróżniające się amerykańskie marki świadczące usługi na rzecz osób podróżujących służbowo są także obecne w  tym rejonie. 

Dzięki otwarciu nowego biura w Dallas, HRS uczestniczy w procesie nieustannego wzrostu branży hotelarskiej w regionie. Szacuje się, że sam Marriott, Hilton i IHG otworzą ponad 300 hoteli w Teksasie w okresie 2017 - 2020.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.