Neoteric rośnie w metrach

C200 Office

Najemca, wprowadził się przed rokiem do budynku C200 Office zajmując 300 mkw, dziś powiększa się o dodatkowe metry. Podobnie jak przed rokiem, w procesie transakcyjnym Neoteric reprezentowały Monika Wakulska i Małgorzata Małecka z Działu Wynajmu Powierzchni Biurowych, BNP Paribas Real Estate.

Biurowiec klasy A to efekt zakończonej w 2016 roku gruntownej rewitalizacji budynku przez lata służącego Stoczni Północnej. C200 Office jest pierwszym elementem zawiązującej się przy ulicy Marynarki Polskiej pierzei biurowo-usługowej, która realizowana jest pod nazwą C-FRONT. Atutem biurowca jest lokalizacja – w pobliżu gdańskiego Śródmieścia, z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. Przy wejściu do C200 Office znajduje się przystanek "Stocznia Północna" wykorzystywany przez 5 linii tramwajowych. Najemcy korzystać mogą z kantyny, playroom'u, całodobowego klubu fitness i przestrzeni konferencyjnej. W hali garażowej biurowca znajdują się miejsca parkingowe, a także rowerownia wraz z szatniami i prysznicami dla cyklistów oraz pomieszczenia magazynowe.

Neoteric od 2005 roku zajmuje się tworzeniem dedykowanych aplikacji i systemów IT dla biznesu. Od początku swojej działalności firma zbudowała kilkadziesiąt usług chmurowych, m.in. dla klientów branży IT, lotniczej i finansowej, a już w 2016 r. znalazła się na liście najszybciej rozwijających się firm technologicznych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, przygotowywanej przez międzynarodową firmę doradczą Deloitte.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.