Lipiński Passage - część handlowa skomercjalizowana w połowie

Lipiński Passage, Warszawa

Union Investment Real Estate GmbH, Hamburg będący inwestorem a zarazem właścicielem nieruchomości Lipiński Passage wybrał firmę Savills na wyłączonego agenta odpowiedzialnego za wynajem powierzchni biurowej i handlowej odrestaurowanej kamienicy, której proces komercjalizacji wynosi obecnie 50 proc.

Prace renowacyjne przy budynku Lipiński Passage zostały zakończone, a nieruchomość uzyskała pozwolenie na użytkowanie w sierpniu 2011 roku.Kamienica Lipińskiego to ponad stuletnia historia, która wzbudza szacunek i zaufanie. Niesamowity charakter wnętrz w połączeniu z zaawansowanymi rozwiązaniami technicznymi sprawia, że budynek jest unikatowy na tle panoramy centrum miasta Warszawy.

„Dzięki szerokiemu doświadczeniu wzmocnionego zespołu specjalistów, Kamienica Lipińskiego połączy funkcjonalność stylowego pasażu handlowego oraz ekskluzywnych biur” – mówi Sebastian Świstak z Działu Wynajmu Powierzchni Biurowych firmy Savills.

Lipiński Passage zlokalizowany jest w Centralnym Obszarze Biznesu oraz w bliskim sąsiedztwie Hotelu Marriot i Pałacu Kultury. Nieruchomość oferuje 6.000 mkw. powierzchni do wynajęcia, z czego 2.500 mkw. to powierzchnia handlowa a 3.500 mkw. biurowa. Ponad 50 proc. powierzchni handlowej zostało już wynajęte.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.