LINK i Waberer’s Polska wybrały Konesera

Centrum Praskie Koneser pozyskało kolejnych najemców biurowych, tym razem z branży transport-spedycja-logistyka (TSL). Poziom komercjalizacji biur w Koneserze wynosi 92 proc.

LINK Sp. z o.o. i Waberer’s Polska, spółki branży TSL należące do Grupy Waberer’s International, wynajęły w sumie 728 mkw. biur w Koneserze.

W miejscu dawnej Warszawskiej Wytwórni Wódek, w kwartale ulic Ząbkowskiej, Markowskiej, Białostockiej i Nieporęckiej, Grupa Liebrecht & wooD i BBI Development S.A. tworzą wielofunkcyjne centrum, które oferuje m.in. 25 500 mkw. powierzchni biurowej, wynajętej już w 92 proc.​​

Spółka LINK podpisała umowę najmu lokalu o powierzchni 435 mkw. w nowo wznoszonym budynku P, położonym od strony ulicy Białostockiej. LINK jest dostawcą rozwiązań w branży TSL. Spółka ma prawie 30-letnie doświadczenie w obsłudze międzynarodowych klientów z takich sektorów jak motoryzacja, AGD, surowce i komponenty, chemia przemysłowa, FMCG oraz materiały budowlane. Specjalizuje się w transporcie drogowym oraz spedycji na terenie Europy, oferując transport ładunków całopojazdowych, transport ładunków częściowych oraz drobnicowych. 

Doradcą w procesach negocjacyjnych z Waberer’s Polska i LINK byli eksperci z firmy CBRE.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.