Kolejny najemca w Pałacu Młodziejowskiego

Pałac Młodziejowskiego, Warszawa

Mermaid Properties,spółka zarządzająca budynkiem Pałac Młodziejowskiego przy ulicy Miodowej w Warszawie, podpisała nową umowę najmu. Do budynku wprowadzi się firma A.T.Kearney.

Nowy najemca zajmie dwa piętra budynku w Pałacu Młodziejowskiego przy Miodowej 10 na warszawskiej Starówce. Umowa najmu została zawarta na okres 5 lat. W transakcji pośredniczyła agencja Colliers International.

Użytkownikiem powierzchni będzie A.T.Kearney - globalna firma oferująca usługi z zakresu konsultingu zarządczego, która zatrudnia 2500 pracowników na całym świecie.

- A.T.Kearney posiada 54 biura w głównych ośrodkach gospodarczych w 37 krajach. Tym bardziej cieszymy się z faktu, iż firma ta będzie mieć polski oddział właśnie w Pałacu Młodziejowskiego – komentuje Radasław Sieroń,prezes Mermaid Properties.

Pałac Młodziejowskiego, inwestycja z portfela Mermaid FIZ, to cenny zabytek Warszawy,który odrestaurowano i przekształcono na nowoczesne biura. Budynek został otwarty i oddany do użytku w maju br, gdzie ODIHR, na podstawie umowy z MSZ, wynajęło 4.547tys. mkw.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.