King Sturge zdobywa nowe projekty w Warszawie

Dział Powierzchni Biurowych King Sturge został współwyłącznym agentem odpowiedzialnym za wynajem trzech kolejnych budynków biurowych w Warszawie.

Projekty te to Crown Square usytuowany przy ul. Przyokopowej należący do Ghelamco, Poleczki Business Park należący do konsorcjum UBM oraz CA Immo oraz Park West przy ul. Wolskiej należący do Barrington Holdings. W obecnej chwili portofio projektów KS obejmuje w Warszawie 10 budynków biurowych zarówno istniejących jak i w trakcie procesu budowlanego.

„Jesteśmy dumni, że tak prestiżowi deweloperzy zdecydowali powierzyć nam wynajem swoich projektów.” - mówi Dorota Ejsmont z działu powierzchni biurowych.

Crown Square to budynek o powierzchni 16,500mkw należący do firmy Ghelamco usytuowany przy u. Przyokopowej.

Poleczki Business Park należy do konsorcjum UBM oraz CA Immo. Pierwsza faza został oddana do użytkowania podczas gdy budowa drugiej fazy rozpocznie się jeszcze w tym roku. Oddanie drugiej fazy zaplanowano na 4. kwartał 2011.

Park West będzie zespołem trzech budynków biurowych o łącznej powierzchni ok. 40,000mkw usytuowanym przy ul. Wolskiej 174. Projekt należy do Barrington Holdings i jesgo pierwsza faza zostanie oddana do użytkowania w 1. kwartale 2012.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.