Groupon i United Oilfield Services wynajmują biura w Millennium Plaza

Millennium Plaza, Warszawa

Od czerwca właściciel budynku, firma Atlas Estates,podpisał umowy na wynajem dodatkowych 4,7 tys. mkw. powierzchni.

Atlas Estates podpisał sześć nowych umów najmu powierzchni w biurowcu Millennium Plaza. Do grona najemców dołączyła firma Groupon, lider w kategorii zakupów grupowych przez internet, oraz United Oilfield Services, przedsiębiorstwo działające w segmencie wydobycia ropy naftowej i gazu łupkowego. Firmy Golden Floor oraz Federal Express Poland powiększyły metraże dotychczas wynajmowanych biur, a wśród nowych najemców powierzchni handlowej w Galerii Millennium znalazły się restauracja meksykańska Dos Tacos oraz przychodnia Multimedia Impact. Wynajęta w ramach tych kontraktów powierzchnia wynosi prawie 4,7 tys. mkw.

- O wyborze Millennium Plaza na siedzibę centrali United Oilfield Services w Polsce zdecydowały przede wszystkim dwa czynniki:lokalizacja i dostęp do transportu publicznego. Po pierwsze, biurowiec położony jest w Śródmieściu, a po drugie, dojazd do niego zapewniają liczne linie autobusowe i tramwajowe, a także kolej – mówi Tomasz Wardak, dyrektor finansowy United Oilfield Services.

 - Coraz większa liczba klientów przekonuje się o zaletach Millennium Plaza, takich jak doskonałe skomunikowanie z wieloma dzielnicami Warszawy czy konkurencyjne stawki wynajmu, w porównaniu z innymi biurowcami w centrum miasta. Co więcej, dzięki realizowanej od początku roku zmianie profilu galerii handlowej położonej na dolnych kondygnacjach, Millennium Plaza lepiej spełnia dziś oczekiwania zarówno najemców powierzchni biurowych, jak i handlowo-usługowych – mówi Ewa Janiszewska, pełnomocnik zarządu ds.powierzchni komercyjnych w Atlas Estates.

Millennium Plaza to budynek biurowo-handlowy, 112-metrowy budynek klasy B+ został zakupiony przez firmę Atlas Estates w 2006 roku za łączną kwotę 76 milionów euro. Znajduje się on w centrum Warszawy, przy przecięciu głównych tras komunikacyjnych.Na 28 piętrach posiada łącznie 34 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni komercyjnej, w tym 6 tys. mkw. powierzchni handlowej w Galerii Millennium oraz 28 tys. mkw. powierzchni biurowej. Wieżowiec wyposażony jest w 549miejsc parkingowych, 9 wind osobowych oraz 5 sal konferencyjnych. Wśród najemców Millennium Plaza wymienić można m.in. tak renomowane marki i instytucje jak: DELL, Ambasada Meksyku, Assecco czy linie lotnicze Turkish Airlines.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.