Allen & Overy przedłuża umowę najmu w Rondo 1

Rondo 1, Warszawa.

W wyniku procesu renegocjacji przeprowadzonego przez firmę doradczą Colliers International, międzynarodowa kancelaria prawna Allen&Overy przedłużyła umowę dotyczącą najmu 2 300mkw. powierzchni biurowej w warszawskim budynku Rondo 1.

Warszawskie biuro Allen & Overy zostało założone w 1991 r. jako jedna z pierwszych międzynarodowych kancelarii prawniczych. Firma specjalizuje się w obsłudze polskich i międzynarodowych banków oraz instytucji finansowych, a także instytucji rządowych. Obecnie działa w 39 biurach na całym świecie. W wyniku procesu renegocjacji przeprowadzonego przez Colliers International, kancelaria Allen & Overy pozostaje w budynku Rondo1. Wynajmowana powierzchnia biurowa wynosi 2 300 mkw.

Budynek Rondo 1 zlokalizowany jest w ścisłym centrum Warszawy na styku ulicy Świętokrzyskiej i Alei Jana Pawła II. Powierzchnia biurowa licząca blisko 60 000 mkw. zajmuje dwa budynki: czterdziestopiętrową wieżę oraz dziesięciopiętrowy budynek. Budynek Rondo 1 otrzymał certyfikat EU Green Building nadawany przez Komisję Europejską. 

Nieruchomość została oddana do użytku w 2005 r. Na terenie kompleksu znajdują się m.in. supermarket, restauracje, salon odnowy biologicznej oraz klub fitness. Allen&Overy pozostaje w sąsiedztwie takich najemców jak Ernst&Young, Frontex, Salans, Volskwagen Bank Polska, Domański Zakrzewski Partners. Właścicielem budynku jest spółka celowa należąca do MGPA Europe Fund II, zarządzanej przez MGPS spółkę private equity.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.