Aldesa Polska przeprowadziła się z Neptuna do Siriusa

Polski oddział hiszpańskiej firmy budowlanej Aldesa Polska zmienił biuro w ramach warszawskiego kompleksu Empark i przeniósł się z budynku Neptun do Sirius.

Polski oddział hiszpańskiego giganta budowlanego, założonego w Madrycie w 1969 roku, dołączył do grona najemców Emparku w 2012 roku. Wynajął wówczas biuro o powierzchni około 400 mkw. w budynku Neptun. Przeprowadzka po niespełna sześciu latach wiąże się także z powiększeniem biura do 950 mkw.

Jako pracodawca dbamy o komfortowe i przemyślane miejsce pracy, które wspiera realizację celów biznesowych i rozwój firmy. Ale zależy nam także na obecności w miejscu, w którym nasi pracownicy czują się dobrze. W ostatnich kwartałach Empark włożył wiele pracy w to, by stać się miejscem interesującym i praktycznym także w wymiarze pozapracowym. To jeden z argumentów, który braliśmy pod uwagę przy podejmowaniu decyzji o pozostaniu w tej lokalizacji - mówi Anna Ciuła, Human Resources Director, Aldesa Polska

Aldesa Polska to spółka zależna hiszpańskiej firmy budowlanej Grupo Aldesa, która swoje działania na terenie Polski rozpoczęła w 2007 roku jako generalny wykonawca obiektów w sektorze budowlanym, energetycznym, przemysłowym, infrastrukturze i wielu innych. Aldesa Polska jest także zarządcą Diamante Plaza, biurowego budynku klasy A w Krakowie.

W procesie poszukiwania nowej lokalizacji i negocjacji warunków umowy dla biura firmę Aldesa Polska reprezentowali eksperci BNP Paribas Real Estate Poland – Adrian Bojczuk i Magdalena Waszkiewicz.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.