Zmiany personalne w dziale komunikacji i marketingu w Skanska

Z dniem 1 grudnia 2011 roku w firmie Skanska nastąpiły zmiany personalne w dziale komunikacji i marketingu. Sylwia Kruszyniewicz została dyrektorem ds. komunikacji i marketingu w Skanska Commercial Development Europe (CDE). Na stanowisku managera ds. komunikacji i marketingu zastąpił ją Jakub Zagórski, który dołączył do zespołu Skanska Property Poland.

Sylwia Kruszyniewicz, dotychczasowa koordynator ds. komunikacji i marketingu w Skanska Property Poland, awansowała na stanowisko dyrektora ds. komunikacji i marketingu w Skanska CDE. Pełniąc tę funkcję będzie odpowiedzialna za tworzenie i rozwój strategii marketingowej dla inwestycji biurowych w Polsce, Czechach oraz na Węgrzech. Wcześniej zajmowała się koordynacją działań komunikacyjnych Skanska Property Poland i budowaniem wizerunku firmy jako dewelopera zielonych budynków biurowych. Sylwia Kruszyniewicz jest absolwentką Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego w specjalności ekonomia międzynarodowa oraz studiów podyplomowych Szkoły Głównej Handlowej w zakresie public relations i strategicznego komunikowania w firmach.

Jakub Zagórski, który dołączył do zespołu Skanska Property Poland, objął stanowisko managera ds. komunikacji i marketingu, zastępując Sylwię Kruszyniewicz. Wcześniej zdobywał doświadczenie zawodowe pracując dla firmy Microsoft jako project manager i konsultant w zakresie technologii i biznesu. Przez ostatnie trzy lata Jakub Zagórski zajmował się zarządzaniem projektami, sprzedażą i marketingiem. Z sukcesem wprowadził na polski rynek trzy produkty z branży IT. Jakub Zagórski jest absolwentem Politechniki Warszawskiej. Ukończył również studia Canadian MBA organizowane przez Szkołę Główną Handlową.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.