Nowe twarze w Immofinanz

IMMOFINANZ, jeden z największych inwestorów na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce, powołał nowego Country Manager Finance & Support (jedno z dwóch kluczowych stanowisk w strukturze firmy w Polsce), który od 1 czerwca br.  zastąpi Elżbietę Gawlikowską-Mentrak, dotychczas obejmującą to stanowisko. Ponadto, firma wzmocniła o dwie nowe osoby, swój dział development, co powiązane jest  z planowanymi nowymi projektami w sektorze handlowym.

Jarosław Retmaniak, Country Manager Finance &Support

Country Manager Finance & Support to obok Country Manager Operations jedno z dwóch najważniejszych stanowisk w strukturach IMMOFINANZ w Polsce. Jarosław, od 1 czerwca w ramach swoich nowych zadań odpowiedzialny będzie za obszar księgowości, prawa, podatków, controlingu, administracji oraz IT, raportując bezpośrednio do zarządu IMMOFINANZ w Wiedniu. Jarosław posiada łącznie ponad osiemnastoletnie doświadczenie w obszarze finansów. Bezpośrednio przed dołączeniem do zespołu IMMOFINANZ pracował w grupie Can Pack działającej na rynku opakowań metalowych, jako Head of Risk Management & Group Treasury. Jest absolwentem kierunku finansów i bankowości w Szkole Głównej Handlowej.

Bartosz Lukas, Senior Project Manager, Development

Bartosz odpowiada w IMMOFINANZ za dalszy rozwój portfela handlowego w Polsce(marki VIVO! oraz STOP SHOP), w tym nadzorowanie budowy kolejnych planowanych projektów. Bartosz posiada bogate, ponad dziesięcioletnie doświadczenie w sektorze budowlanym, które zdobył pracując m.in. dla takich firm jak Apsys Polska czy tez Auchan Polska (lata 2008 – 2017). Lista jego ostatnich projektów, w które był zaangażowany obejmuje budowę Galerii Bronowice oraz projekt Galerii Piaseczno. Bartosz ukończył budownictwo na Politechnice Łódzkiej oraz zarządzenie finansami na Społecznej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania w Łodzi.    

Maciej Kaczalski, Acquisition Manager, Development

Na nowym stanowisku, Maciej odpowiedzialny jest przede wszystkim za wyszukiwanie nowych lokalizacji pod przyszłe projekty handlowe IMMOFINANZ. Maciej zdobywał swoje doświadczenie zawodowe m.in. w Kaufland Polska, gdzie pomiędzy rokiem 2011 a 2017, najpierw obejmował stanowisko Specjalisty ds. Ekspansji sieci, a następnie już jako Senior Project Manager odpowiadał kompleksowo za powstawanie nowych sklepów pod tą marką. Ukończył kierunek gospodarki przestrzennej na Uniwersytecie imienia Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz studnia podyplomowe z zarządzania nieruchomościami w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.