Neinver Polska z nowym Business Development Managerem

Adam Janus, Business Development Manager Neinver Polska

Adam Janus dołączył do Neinver Polska, obejmując stanowisko Business Development Managera. Na tym stanowisku Adam Janus będzie odpowiadał za pozyskiwanie nowych projektów inwestycyjnych i dostosowanie portfela gruntów należących do firmy, do strategii rozwoju w Polsce.

Adam Janus ma kilkunastoletnie doświadczenie w branży nieruchomości. Przez ostatnie lata pracował w Global Partners, gdzie jako Development Director odpowiadał za współpracę z inwestorami, koordynował prace grup projektowych, a także brał udział w tworzeniu funduszy typu private equity. Wcześniej przez 5 lat pracował w TK Development A/S, gdzie na stanowisku Development Managera zajmował się m.in. analizą i pozyskiwaniem gruntów pod inwestycje komercyjne, nadzorował procedury prawne oraz koordynował procesy inwestycyjne na różnych etapach rozwoju.

- Stanowisko Business Development Manager jest jednym z najważniejszych w strukturze naszej firmy na polskim rynku, który pozostaje kluczowym dla rozwoju grupy Neinver w Europie. – mówi Barbara Topolska, Dyrektor Generalna Neinver Polska. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.