MNK Partners otwiera biuro w Polsce

MNK Partners, międzynarodowa platforma zarządzająca inwestycjami w nieruchomości, otwiera biuro w Polsce. Siedziba spółki znajduje się w Warszawie, gdzie również zlokalizowana jest pierwsza inwestycja z portfolio MNK Partners w Regionie.

Na czele polskiego zespołu stanęła Małgorzata Cieślak-Belgy, uznany specjalista ds. inwestycji na rynku nieruchomości. Prowadzony przez nią zespół będzie odpowiedzialny za rynki Europy Wschodniej i Środkowej, w tym Polski, krajów bałtyckich i krajów nordyckich. O swojej współpracy z MNK Partners mówi:

Wraz z zespołem MNK Partners dzielimy podobne wartosci biznesowe, mam na myśli przede wszystkim kulturę prowadzenia biznesu, nowoczesne i otwarte spojrzenie na potencjał regionu CEE i podobny standard doboru partnerów. Jestem zadowolona, że deklaracja MKN Partners dotycząca długoterminowej obecności w naszym regionie zostala już potwierdzona finalizacją pierwszego zakupu.

Pierwszą inwestycją MNK Partners w tej części Europy jest oddany do użytku w 2016 roku   nowoczesny obiekt biurowy klasy A w Warszawie. Obiekt jest w całości wynajęty polskiej centrali spółki GPoland, wyłącznemu dystrybutorowi marek konfekcyjnych i akcesoriów luksusowych. Umowa została zawarta na 8 lat.

Mansour Khalifé, prezes MNK Partners, o otwarciu biura w Polsce: Polska jest dla nas i dla naszych inwestorówi rynkiem z bardzo dużym potencjałem. Dostrzegamy tu wiele obiecujących trendów i dynamikę przyjazną inwestycjom. Ma też znaczenie strategiczne dzięki swojemu położeniu, pozwalając nam funkcjonować w Europie Zachodniej z jednej strony, z drugiej zaś w Europie Środkowej i Wschodniej.  Wielololetnia znajomość rynku i doświadczenie w ocenie ryzyka inwestycyjnego Małgorzaty Cieślak-Belgy, jako Investment Director CEE jest dla nas gwarantem długoterminowego rozwoju i osiągniecia sukcesów dla naszych inwestorów.

MNK Partners oferuje swoim inwestorom możliwość inwestowania w nieruchomości najwyższej klasy, czasem nieoczywiste, lecz zawsze z dobrą lokalizacją i najemcami zaangażowanymi w długoterminowe umowy najmu.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.