Immofinanz Group wzmacnia swoje szeregi

Immofinanz Group, inwestor na rynku nieruchomości biurowych w Warszawie, zwiększył liczbę swoich pracowników, w obszarze Asset Management i leasingu.

Daniel Pater został Senior Asset Manager Office & Logistics. Daniel jest odpowiedzialny za zarządzanie aktywami znajdującymi się w portfelu nieruchomości biurowych i logistycznych Immofinanz w Polsce. Daniel ma 14-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości w Polsce. Wcześniej pracował w AIB PPM, Europolis Real Estate Asset Management i Knight Frank. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu i posiada tytuł magistra z zarządzania strategicznego. Ukończył także studia podyplomowe w zakresie zarządzania nieruchomościami i wyceny nieruchomości w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz kurs CCIM.

Rafał Pisklewicz to Senior Leasing Manager Office & Logistics. Obowiązki Rafała obejmują wszystkie czynności związane z najmem nieruchomości biurowych i logistycznych z portfela Immofinanz w Polsce. Posiada on wieloletnie doświadczenie na stanowiskach sprzedażowych. Ostatnio Rafał pracował jako dyrektor sprzedaży i rozwoju biznesu w firmie Intelligent Technologies SA, zajmując się nieruchomościami. Rafał jest absolwentem wydziału dziennikarstwa i nauk politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, a także Zespołu Szkół Morskich w Świnoujściu.

Ilona Orkwiszewska awansowała na stanowisko Asset Manager. Ilona jest odpowiedzialna za zarządzanie 4 nieruchomościami biurowymi Immofinanz o powierzchni ok. 88 tys. mkw. (Park Postępu, IO-1, Brama Zachodnia i Cybernetyki Office Center). Pracuje w Immofinanz od marca 2012 roku. Ilona jest absolwentką studiów magisterskich w zakresie finansów korporacyjnych, bankowości inwestycyjnej i rynków kapitałowych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Natalia Iwaszkiewicz została Junior Leasing Managerem. Natalia dołączyła do zespołu ds. zarządzania aktywami Immofinanz jako Junior Leasing Manager. Jest odpowiedzialna za wynajem powierzchni we wszystkich nieruchomościach biurowych Immofinanz w Polsce. Wcześniej Natalia pracowała w HB Reavis Polska, również jako Junior Leasing Manager, wykonując zadania o podobnym zakresie, a także w JLL jako konsultant finansowy, odpowiadając za wdrożenie systemu CRM w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Natalia ma prawie 3 lata doświadczenia w pracy na rynku nieruchomości komercyjnych. Wykształcenie zdobywała na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.