CBRE promuje kolejną osobę na stanowisko regionalne

Joanna Mroczek, Senior Director, CBRE

CBRE w regionie CEE zdecydowała się na powołanie kolejnego, międzynarodowego stanowiska – Joanna Mroczek, dotychczasowa szefowa działów Badań Rynku i Doradztwa oraz Marketingu i Komunikacji w Polsce, objęła stanowisko dedykowane również na Europę Centralną.

Powołanie Joanny na stanowisko regionalne, a tym samym powierzenie jej rozwoju dwóch działów jakimi są Research oraz Marketing, jest niekwestionowanym dowodem na uznanie jej ogromnego wkładu w rozwój CBRE w Polsce. Joanna od lat jest jedną z kluczowych osób w CBRE, która rozwijała firmę do obecnej pozycji lidera. Wzmocnienie współpracy pomiędzy tymi dwoma obszarami na poziomie lokalnym i regionalnym jest również sygnałem dla naszych klientów i rynku, że spójność prowadzonych działań na najwyższym poziomie jest priorytetem dla CBRE na całym świecie – mówi Andreas Ridder, Managing Director CEE w CBRE.

Joanna Mroczek, w ramach CEE, będzie odpowiedzialna za współpracę 6 krajów - Polski, Czech, Słowacji, Węgier, Rumuni, Słowacji i regionu SEE. Celem jest połączenie sił analitycznych i marketingowych, dostarczenie specjalnych projektów dla rynku i klientów, wspólne zaangażowanie np. w raporty badawcze czy konkurs na najlepsze biuro (Office Superstar w Polsce lub Office of the Year w innych krajach. W ten sposób CBRE odpowiada na oczekiwania klientów działających w całym regionie. Dział Badań Rynku przygotowuje najwyższej jakości dane o rynku i odkrywa trendy jakie nim kierują, a dzięki temu działania marketingowe CBRE oparte są na unikalnej wiedzy, wartościowej dla klientów.

Joanna posiada ponad 15-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych. Od 2007 roku zarządza działem Badań Rynkowych w CBRE, a doradztwo które świadczy dla klientów we wszystkich sektorach rynku, od lat nagradzane jest prestiżowymi nagrodami Euromoney dla najlepszego działu Research. Od 2015 roku zarządza również działem Marketingu i Komunikacji, który na różnych płaszczyznach wspiera rozwój firmy. Jest absolwentką SGH oraz międzynarodowych studiów dla kadry zarządzającej IESE Business School.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.