Awans w Trigranit

Marta Wybrańska.

Zarząd firmy Trigranit mianował Martę Wybrańską na stanowisko Szefa Działu Najmu.

Z początkiem lutego 2012 Marta otrzymała awans na stanowisko grupy TriGranit Management. Będzie nadzorowała i koordynowała procesy najmu istniejących centrów handlowych jak i tych w trakcie budowy, zlokalizowanych na obszarze Europy Środkowo-Wschodniej i Rosji.

Marta Wybrańska będzie odpowiedzialna za wzmocnienie obecnie świadczonych usług, rozwijanie międzynarodowych kontaktów handlowych ze światowymi markami oraz wzmocnienie usług portfolia firmy.

Marta Wybrańska pracuje w firmie TriGranit od 2008 roku. Początkowo była odpowiedzialna za wynajem kompleksu biurowego „B4B” (klasy A) przy Bonarka City Center, finalizując największe transakcje najmu na rynku krakowskim w 2011 roku. W czerwcu 2011 objęła stanowisko Dyrektora ds. Najmu powierzchni handlowej i biurowej projektu Bonarka City Center, gdzie była odpowiedzialna za jego proces rekomercjalizacji oraz stworzenie zespołu najmu w strukturze zarządcy centrum.

Marta posiada ponad 15-letnie doświadczenie na europejskim rynku nieruchomościach, włączając w to rynek mieszkaniowy, magazynowy, handlowy i biurowy. Jej atutem jest również doświadczenie w zarządzaniu centrów handlowych wyniesione z pracy w Wola Park w Warszawie (CERPF) oraz Galerii Kazimierz w Krakowie (GTC). Wykorzystuje tę wiedzę i doświadczenie w obecnie zarządzanych projektach w Polsce: w Bonarka City Center  i projekcie biurowym B4B w Krakowie, oraz otwieranym w niedalekiej przyszłości Poznan City Center.

Marta posiada tytuł magistra z Zarządzania i HR Uniwersytetu Warszawskiego, oraz licencję pośrednika nieruchomości. Jej największe hobby to historia i dlatego ukończyła w tym roku studia podyplomowe z zakresu historii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Mieszka w Krakowie wraz z mężem i 2 psami .

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.