Anna Dafna mianowana dyrektorem zarządzającym Atrium w Polsce

Anna Dafna, dyrektor zarządzający, Atrium Polska

Atrium European Real Estate Limited (giełdowa nazwa spółki na giełdzie VSE/Euronext: ATRS) („Atrium” lub „Spółka”, a wraz z podmiotami zależnymi, „Grupa”), będąca właścicielem, zarządcą i deweloperem centrów handlowych oraz nieruchomości usługowo-handlowych w Europie Środkowej, ogłasza powołanie Anny Dafna - piastującej stanowisko dyrektora finansowego polskiej spółki Atrium Poland Real Estate Management („Atrium Poland”) na dyrektora zarządzającego (DEPUTY CEO), którą to funkcję będzie sprawować równolegle z dotychczasową. 

Anna Dafna dołączyła do Atrium w 2009 roku. Od czterech lat jest dyrektorem finansowym w Atrium Poland Real Estate Management, wcześniej - od 2009 roku – pracowała na stanowisku kontrolera finansowego. Przed rozpoczęciem pracy w Grupie Atrium, Anna Dafna pełniła funkcję kierowniczą w izraelskim oddziale KPMG, gdzie odpowiadała za zespół specjalizujący się w obsłudze spółek publicznych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Tel Awiwie, m.in. z sektora nieruchomości komercyjnych. 

Po mianowaniu na funkcję dyrektora zarządzajągo (DEPUTY CEO), Anna Dafna będzie bezpośrednio podlegać CEO Grupy Atrium - Liadowi Barzilai, a jej obowiązki będą obejmować wszelkie aspekty działalności Grupy na polskim rynku oraz ugruntowywanie pozycji Spółki jako czołowego właściciela i zarządcy miejskich centrów handlowych, zorientowanych na społeczności lokalne. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.