Smakowite akcje marketingowe w Porcie Łódź

Robienie zakupów wzmaga apetyt. Warto więc skorzystać z promocji przygotowanej przez Port Łódź, dzięki której zapłacimy mniej za posiłek w dowolnej restauracji na terenie centrum handlowego.

Co zrobić, by wziąć w niej udział? Wystarczy zrobić zakupy za przynajmniej 50 zł w dowolnym sklepie na terenie Portu Łódź i za okazany paragon odebrać kupon rabatowy do restauracji. Zniżka, jaką otrzymamy, zależy od kwoty, jaka znajduje się na przedstawianym paragonie (przy czym kwoty z różnych paragonów nie sumują się). I tak, za zakupy na kwotę 50 zł otrzymamy kupon rabatowy o wartości 6.50 zł, zakupy powyżej kwoty 100 zł będą honorowane kuponem o wartości 13.50 zł. Kupon o najwyższej wartości - 28 zł - otrzymają klienci okazujący paragony na kwotę 200 zł i więcej.

Paragony będzie można wymienić na kupony rabatowe w Punkcie Informacyjnym przy salonie Empik I choć w promocji udział wezmą paragony jedynie z dni powszednich, to otrzymane kupony zniżkowe będzie można zrealizować w dowolnym terminie we wszystkich restauracjach w Porcie Łódź aż do końca listopada.

Średnia ocena

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.