Jesienne trendy w Instytucie Inspiracji

Razem z sezonem jesienno-zimowym do Portu Łódź wraca Instytut Inspiracji. Wszyscy, którzy szukają pomysłów, jak odmienić swój wizerunek, mogą skorzystać z bezpłatnych indywidualnych porad stylistów i wizażystów.

Razem z jesienną pogodą zawitały do nas nowe trendy w modzie i makijażu. Jak wybrać spośród wielu opcji idealną dla siebie? Odpowiedź na to pytanie znajdą wszyscy, którzy jesienią odwiedzą Instytut Inspiracji w Porcie Łódź i skorzystają z bezpłatnych indywidualnych porad, których będą udzielać eksperci z dziedziny wizażu i stylizacji.

Kolejne edycje Instytutu Inspiracji odbędą się w weekendy: 9. i 10. oraz 23. i 24. października. Profesjonalnych wizażystów i stylistów będzie można znaleźć w punkcie konsultacyjnym zlokalizowanym w Strefie Ocean przy fontannie Meduza, w pobliżu perfumerii Sephora i Douglas.

W najbliższy weekend w Instytucie Inspiracji czekać będą styliści Instytutu Inspiracji i konsultanci marki Oriflame. Z ich porad będą mogli skorzystać wszyscy chętni, którzy zgłoszą się za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej www.portlodz.pl lub w Punkcie Informacyjnym w Atrium (przy sklepie IKEA).

Średnia ocena

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.