Warszawa gospodarzem Konferencji Europejskiej ICSC

Międzynarodowa Rada Centrów Handlowych (ICSC) ogłosiła, że kolejna edycja corocznej Konferencji Europejskiej, zrzeszającej najważniejszych przedstawicieli branży centrów handlowych, odbędzie się w 2017 roku w Warszawie. Wydarzenie odbędzie się przy współpracy Polskiej Rady Centrów Handlowych (PRCH).

Konferencja odbędzie się 24 i 25 kwietnia w hotelu Hilton. Partnerem wydarzenia będzie Polska Rada Centrów Handlowych, która jest narodowym partnerem ICSC.  
 
Tom McGee, prezes zarządu Międzynarodowej Rady Centrów Handlowych (ICSC) podczas ubiegłotygodniowej konferencji w Mediolanie powiedział – Bardzo cieszy nas fakt, że w 2017 roku Europejska Konferencja ICSC odbędzie się w Warszawie. Miasto to było już  gospodarzem tej konferencji w 2007 roku i równo dekadę później znów przyjmie najważniejszych przedstawicieli branży handlowej z Europy. Od tego czasu liczba centrów handlowych wzrosła o około 75 proc., co znacznie wzbogaciło ofertę handlową. Uczestnicy Konferencji będą mogli przekonać się jaki sposób branża centrów handlowych wpłynęła na rozwój miast.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.