IMMOFINANZ wynajmuje kolejne 10.000 mkw. w Warszawie

IMMOFINANZ wynajął kolejne 10.000 mkw. w swoich budynkach. Większość kontraktów została sfinalizowana w na przełomie drugiego i trzeciego kwartału i dotyczy jedenastu biurowców znajdujących się w portfelu inwestora.

Spośród wszystkich dziewiętnastu umów najmu podpisanych w ostatnich miesiącach, na szczególne wyróżnienie zasługują dwie dotyczące nowych najemców w portfelu IMMOFINANZ. Są nimi światowe marki: Neckermann Podróże (900 mkw.) – jedno z największych biur turystycznych oraz OSRAM – producent oświetlenia. Klienci zdecydowali się na powierzchnie w budynku położonym przy Alejach Jerozolimskich, Equator 1.

W gronie aktualnych najemców IMMOFINANZ, którzy dzięki ekspansji zgłosili potrzebę wynajęcia dodatkowej powierzchni biurowej znaleźli się m.in. specjalizujący się w produkcji baterii, latarek, akumulatorków i ładowarek – Energizer, który podpisał umowę na ponad 800 mkw. w jednym z czterech budynków tworzących kompleks biurowy Park Postępu oraz 7N – agencja konsultingowa zajmująca się kontraktowaniem konsultantów na projekty IT, która w położonym bezpośrednio przy stacji metra Wilanowska IO-1 wynajęła dodatkowe 900 mkw. 

Prawie wszystkie z podpisanych przez IMMOFINANZ umów stanowiących przedłużenia bieżących najmów dotyczą klientów w EMPARK Mokotów Business Park. Grono tych, którzy podjęli taką decyzję obejmuje m.in. Aegon Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie (ponad 1.800 mkw.) oraz producenta artykułów biurowych - Esselte Polska Sp. z o.o. (ponad 1.200 mkw.).

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.