Colliers International zarządcą budynku Europejski

Colliers International firma doradcza na rynku nieruchomości komercyjnych, obejmie w zarządzanie dawny Hotel Europejski, a obecnie wysokiej jakości obiekt wielofunkcyjny w Warszawie. W historycznym budynku przy Krakowskim Przedmieściu oprócz najbardziej luksusowego hotelu w Polsce znajdą się również przestrzenie biurowe i handlowo-usługowe.

Europejski to jeden z charakterystycznych obiektów na mapie Warszawy. W pierwszej połowie 2018 roku znów otworzy swoje drzwi dla gości z całego świata. W budynku będzie działać pięciogwiazdkowy Raffles Europejski Warsaw, trzeci w Europie hotel słynnej sieci Raffles Hotels & Resorts. W ofercie znajdzie się 106 pokoi, w tym ponad 40 luksusowych apartamentów, rozmieszczonych na trzech piętrach.

Na dwóch najwyższych kondygnacjach XIX-wiecznego gmachu zaplanowano również 7 tys. mkw. przestrzeni biurowej klasy A+. Ta część wyróżnia się architekturą oraz starannie zaprojektowaną zielenią na przestronnym patio. Dopełnieniem oferty budynku jest prawie 3 tys. mkw. przestrzeni handlowo-usługowej, gdzie przewidziano miejsce m.in. dla butików i restauracji.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.